Lokalizační specialista Jakub Hlaváček v čele vendor management týmu

Jakub Hlaváček, zkušený lokalizační specialista s 16letou praxí, stojí v čele našeho vendor managementu už téměř rok. Původně k nám přitom Jakub nastoupil v březnu 2023 na pozici Senior Vendor Manager, brzy ale bylo jasné, že s jeho mezinárodními a lingvistickými zkušenostmi a přátelskou povahou by pro nás i pro něj byla škoda, kdyby nedostal víc prostoru.

 

Oddělení vendor managementu zajišťuje péči o naše dodavatele a Jakub ho plně převzal do svých rukou po čtyřech měsících ve firmě. Kromě toho, že řídí vlastní tým, řeší náborové strategie včetně samotného náboru, péči o dodavatelský řetězec, cenová jednání, školení překladatelů a kontrolu kvality.

 

Jazyky a práce s nimi Jakuba provázejí celý život. Studoval angličtinu a francouzštinu se zaměřením na Evropskou unii, aktivně se tedy dorozumí nejen anglicky a francouzsky, ale díky svému dvouletému pobytu v Argentině i španělsky. Na práci ho baví poznávání nových kultur a lidí, diplomacie a vyjednávání. Bez čeho by si ji dokázal ale představit, jsou různé časové zóny. „To je pro mě osobně to nejtěžší, s čím se v práci potýkám,“ říká Jakub.

 

Po práci tráví čas se svými třemi retrívry. Je nejen chovatel, ale také uznávaný trenér. Psi a obecně ochrana zvířat jsou oblast, která ho zajímá a které se aktivně věnuje. Zároveň má rád i turistiku a cestování, dost možná se tak vaše cesty protnou i někde na horách nebo v turistických destinacích, mimo naši kancelář…

 

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři