O nás

Zajistit překlady je někdy složitá práce. A proto vám rádi se vším ohledně překladů pomůžeme a o všechno se postaráme. Přesně to totiž děláme už od roku 2004 pro tisíce spokojených klientů.
Přeložili jsme už desítky milionů slov.

 

Navíc účtujeme na zdrojová slova, takže jakmile od nás obdržíte kalkulaci, cenu už nezvedneme.
Jako jedna z nejvíce technologicky zaměřených překladatelských agentur v ČR využíváme poslední technologie, abychom vám ušetřili čas, peníze a ulehčili vám proces zajištění překladů.

 

Překládáme v kombinaci s češtinou i v mezijazyčných kombinacích bez češtiny. Přeložit dokážeme prakticky cokoli. A co je ještě lepší, nikdy jsme neúčtovali žádné příplatky za specializované překlady

 

 


Proč si vybrat právě nás?


  1. Jsme členem Asociace českých překladatelských agentur (ACTA) a náš systém managementu jakosti je certifikován dle ISO 17100:2015 a ČSN EN ISO 9001:2015
  2. Máme pobočky v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Ostravě. Více v kontaktech .
  3. Pro každého klienta automaticky a zdarma zakládáme a spravujeme překladovou paměť. To nám umožňuje garantovat jednotnou terminologii napříč překlady a nabízet výrazné slevy na opakovaný text.
  4. U větších zakázek vyhotovíme zkušební překlad přiměřeného rozsahu zdarma.
  5. Dodržujeme přísné zásady mlčenlivosti podle standardů renomovaných právních kanceláří i státních institucí. Více v obchodních podmínkách .


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje, se můžete podívat zde.