České překlady s.r.o.

 

Zajisit překlady je někdy složitá práce. A proto vám rádi se všim ohledně překladů pomůžeme a o všechno se postaráme. Přešně to totiž dělame už od roku 2004 pro tisíce spokojených klientů. Přeložili jsme už desítky milionů slov. Navíc účtujeme na zdrojová slova, takže jakmile od nás obdržíte kalkulaci, cenu už nezvedneme. Jako jedina z nejvíc technologicky zaměřených překladatelských agentur v regionu využiváme posledních technologie, abychom vám ušetřili čas, peníze a ulehčili vám proces zajištění překladů.

 

Překladame v kombinci s češtinou, tak také v mezi-jazyčných kombinacích bez češtiny. Přeložit dokažeme prakticky cokoli. A co je ještě lepsí, nikdy jsme neučtovali žadné příplatky za specializované překlady. 

 

 


Proč si vybrat právě nás?


  1. Jsme členem Asociace českých překladatelských agentur (ACTA) a náš systém managementu jakosti je certifikován dle ČSN EN ISO 9001:2009
  2. Máme pobočky v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Ostravě. Mimo standardní pracovní dobu nás zastihnete na horké lince. Více v kontaktech .
  3. Pro každého klienta automaticky a zdarma zakládáme a spravujeme překladovou paměť. To nám umožňuje garantovat jednotnou terminologii napříč překlady a nabízet výrazné slevy na opakovaný text.
  4. U větších zakázek vyhotovíme zkušební překlad přiměřeného rozsahu zdarma.
  5. Dodržujeme přísné zásady mlčenlivosti podle standardů renomovaných právních kanceláří i státních institucí. Více v obchodních podmínkách .