Překlady

Překládáme v běžných i expresních termínech v kombinaci se všemi světovými jazyky. Poskytujeme výrazné slevy na opakovaný text.
 

Chci překlad

Soudní překlady

Soudní překlady zajišťujeme v běžných i expresních termínech v kombinaci se všemi dostupnými světovými jazyky. Využíváme pouze osvědčené soudní překladatele.

Chci soudní překlad

Tlumočení

Tlumočíme na důvěrných obchodních jednáních i velkých mezinárodních konferencích. Nabízíme tlumočení konsekutivní, simultánní i soudní.
 

Chci tlumočníka

Korektury

Poskytujeme úplnou škálu korektorských služeb. Naše korektury využívají největší české reklamní agentury i marketingová oddělení řady renomovaných firem.

Chci korekturu

 

Outsourcing

Dokážeme zajistit překladatelské a tlumočnické služby pro vaše zákazníky. Outsourcujte si celý překladový proces, včetně projektového managementu, a nabízejte překlady, korektury a tlumočení svým zákazníkům pod vlastní značkou.

 

Chci vědět víc

Lokalizace

Máme unikátní technologii pro lokalizaci vašeho e-shopu či blogu. Už žádný zdlouhavý export zdrojových souborů a jejich zasílání sem a tam. Dokážeme propojit náš software přímo s redakčním systémem vašeho webu a překládat v reálném čase se všemi výhodami, na které jste zvyklí.

 

Chci vědět víc

 

Jsme váš spolehlivý partner pro překladatelské služby a tlumočení

20,5
mil.

přeložených slov
za rok 2018

948

přetlumočených hodin
za rok 2018

9,1
mil.

zkorigovaných slov
za rok 2018

Jak spolupráci s námi hodnotí klienti?

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Největší advokátní kancelář v České a Slovenské republice

  HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

„Služeb překladatelské agentury České překlady využíváme od roku 2010. Vysoce si ceníme profesionality pracovníků agentury, jejich ochoty a schopnosti zajistit překlad i ve velice napjatých termínech, a to vždy ve velice dobré kvalitě.“

www.havelholasek.cz

Notino

Jeden z největších on-line prodejců parfémů a kosmetiky

  Notino

„S firmou České překlady spolupracujeme od roku 2016. Náš web je zaměřen na prodej parfémů a kosmetiky a aktivně působíme již ve 14 zemích Evropy i zámoří. Najít překladatelskou firmu, která by splňovala vysoké nároky jak na kvalitu, tak i na množství překládaných textů, nebylo lehké. Agentura České překlady se s tímto úkolem vypořádala výborně a v současné době bez problémů překládáme odborné texty do mnoha jazyků, a to včas ve stanovených termínech. České překlady jsou pro nás důležitým obchodním partnerem, na kterého se můžeme spolehnout.“

www.notino.cz

Česká spořitelna a.s.

Největší banka v České republice

  Česká spořitelna a.s.

„S Českými překlady spolupracujeme od roku 2012. Oceňujeme jejich profesionální přístup, zejména pak vysokou kvalitu překladů a flexibilitu.“

www.csas.cz

Citibank Europe plc

Významná mezinárodní bankovní instituce

  Citibank Europe plc

„Spolupráce je vždy na profesionální úrovni a vyhotovené překlady odpovídají našim požadavkům kvality a rychlosti.“

www.citibank.cz