Překlady webových stránek

Není nejspíše nutné vysvětlovat, proč je třeba mít kvalitní www stránky. A pokud chcete, aby vaše výrobky a služby měly opravdu globální dosah, je pro vás kvalitní a profesionální překlad webových stránek naprostou nezbytností. Umožní vaší společnosti zviditelnit se v mezinárodním měřítku a oslovit zákazníky, o kterých byste si s webovou prezentací v češtině mohli nechat jen zdát.

 

Kvalitní překlad vaší internetové prezentace do některého ze světových jazyků
(angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny nebo třeba ruštiny) je také vizitkou vaší otevřenosti světu a důležitým prvkem vaší image. Zároveň se může stát přelomovým krokem v rozvoji vaší společnosti a pomoci její expanzi na mezinárodní trhy.

 


 

Obraťte se na naše projektové manažery s žádostí o vypracování cenové kalkulace překladu už dnes a využijte standardních výhod, které nabízíme pro překlad jakéhokoli jiného druhu textu.

Pokud se rozhodnete nechat si své webové stránky nebo e-shop přeložit u nás, sami si můžete vybrat způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat:

 

 

 

Text nám ručně vykopírujete z webu a zašlete nám jej v textovém editoru (např. MS Word) nebo tabulkovém editoru (např. MS Excel). Tato možnost je však nejpracnější pro vás i pro nás a nejvíce náchylná k chybám.

 

Požádáte správce vašich webových stránek, aby nám poskytl zdrojové soubory vaší webové prezentace, např. ve formátu HTML, XML, PHP, ASP nebo FLA aj. My vám tyto soubory s použitím našeho CAT nástroje přeložíme a vrátíme zpět ve stejném formátu. Tato varianta je méně pracná, ale vyžaduje manuální import a export dat.

 

Pomocí tzv. CMS konektoru propojíte redakční systém svého webu s naším CAT nástrojem Memsource a zajistíte si požadovaný překlad doslova jedním kliknutím. Jako bonus pak budete moci hodit za hlavu veškeré starosti s pravidelnými aktualizacemi cizojazyčného obsahu vašeho webu. Budeme je provádět obratem, jakmile nás na ně automatická notifikace upozorní. Nevíte, jak na to? Dejte nám vědět, rádi vám poradíme.

 


 

Potřebujete-li pomoci s překlady webových stránek nebo jakýmikoli odbornými překlady,
neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás.


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje, se můžete podívat zde.