Shoptet & České překlady:
vstupenka e-shopu na mezinárodní trhy

V dnešní době, kdy elektronický obchod prudce roste, a globální trhy nabízejí nekonečné příležitosti, je expanze na mezinárodní úroveň pro mnoho firem nezbytná. Jedním z klíčových kroků
při expanzi je zajištění kvalitního lokalizovaného překladu vašeho
e-shopu do jazyka cílového trhu
.


V tomto článku se zaměříme na spojení mezi Shoptetem, přední e-commerce platformou, a námi – překladatelskou agenturou, které vám zajistí efektivní a profesionální překlad vašeho e-shopu.

 

Shoptet = vaše ideální e-commerce řešení

Shoptet je oblíbená česká e-commerce platforma, která umožňuje malým a středním firmám vytvořit moderní a profesionální e-shop bez nutnosti programování a technických znalostí.

Platforma nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní a řadu nástrojů, které umožňují podnikatelům spravovat své e-shopy jednoduše a efektivně. Poskytuje širokou škálu funkcí, včetně správy produktů, objednávek, platby a dopravy, marketingových nástrojů a integrace s dalšími službami, jako jsou platební brány a účetní systémy.
Je velice oblíbená pro svou snadnou implementaci a přizpůsobitelnost designu e-shopu.

Od svého vzniku v roce 2008 se Shoptet vyvinul v jednoho z předních poskytovatelů e-shopového řešení.
V současné chvíli pomáhá podnikat již 34 169 aktivním e-shopům, což je třetina všech internetových obchodů působících na českém a slovenském trhu. Nově působí i v Maďarsku.

 

české překlady logo

Překladatelská agentura = klíč k mezinárodní expanzi

Pokud máte v úmyslu expandovat na mezinárodní trhy, je nezbytné zajistit si kvalitní překlad obsahu vašeho e-shopu. K tomu samozřejmě potřebujete silného partnera na poli jazykových služeb, který disponuje hlubokými znalostmi daného jazyka a kultury, a postará se o přesný a poutavý překlad vašich popisků produktů, obchodních podmínek, navigace e-shopu a dalšího obsahu.

 

Spojení Shoptetu a Českých překladů

Shoptet si je vědom důležitosti kvalitního překladu pro úspěšnou mezinárodní expanzi svých uživatelů. My, České překlady, se specializujeme i na segment e-commerce, a proto jsme neváhali a stali se v roce 2022 Shoptet partnerem. Tímto vám nabízíme možnost využít profesionálních překladatelských služeb ověřeným partnerem Shoptetu.

 

Jak na to?

Velice jednoduše. Díky našemu návodu nám můžete snadno a efektivně zadat vaše požadavky na překlad. Umíme perfektně zachovat jednotu terminologie i vámi požadovaný konverzační tón. Vše dodržíme. Překlady zpracujeme s pomocí moderních technologií a osvědčeného profesionálního postupu.

 

Výhody společného propojení

  • Profesionální a kvalitní překlady

Díky spojení Shoptetu s námi máte zaručenou vysokou kvalitu překladů. Překladatelé s hlubokými znalostmi daného jazyka a e-commerce oboru se postarají o přesný a poutavý překlad vašeho e-shopu, což zvyšuje důvěryhodnost a přitažlivost pro zákazníky z nových trhů.

 

  • Snadná a efektivní správa překladů

Soubory pro překlad nám můžete snadno exportovat (a pak si je i přeložené importovat) přímo z prostředí Shoptetu, ve všech možných formátech (například .xml, .csv nebo .xls,). Poradíme si s každým. Znalost administrace a technického nastavení nám umožňuje odborně vám poradit a pomoci při přizpůsobení procesu překladu vašim potřebám.

 

  • Odborná znalost e-commerce prostředí

Díky naší specializaci na marketingové překlady víme, co vaše překlady potřebují. Překladatelé znají specifika
e-shopů, obchodního jazyka a jazykových preferencí různých trhů. Vaše překlady tak budou odpovídat místním standardům a pomohou vám efektivně komunikovat se zákazníky na daném trhu.

 

  • Časová úspora a rychlá dostupnost

Nemusíte dál hledat a kontaktovat externí poskytovatele. Jsme ověřeným partnerem Shoptetu na poli překladů a v pracovní dny jsme připraveni od 8 do 18 hodin řešit vaše požadavky. To vám šetří čas a energii, kterou můžete věnovat jiným úkolům, souvisejícím s expanzí.

 

  • Flexibilita a personalizace

Rádi si vyslechneme vaše specifické požadavky a ty pak spolu s překlady zpracujeme. Pokud máte preferovanou terminologii, styl psaní nebo komunikační tón, sdělte nám to. Zajistíme, aby překlady přesně odpovídaly vašemu brandu a firemní identitě.

 

Vyhněte se jazykovým bariérám a využijte výhod spojení Shoptetu s námi
pro úspěšnou expanzi vašeho e-shopu na mezinárodní trhy.

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři