Rozšiřujeme se!

Je tady podzim, čas opadávání a odumírání, ale České překlady jen vzkvétají. Nejen, že jsme se v loňském roce přestěhovali do nových, větších a přívětivějších prostor v centru Prahy, ale vzhledem k neustále se zvyšujícímu objemu zakázek jsme se rozhodli také rozšířit svůj tým zaměstnanců pražské pobočky hned o několik nových členů, kteří posílí naše řady a sejmou trochu práce z beder našich přepracovaných zaměstnanců :).

Kromě rozšíření našeho obchodního oddělení se můžete již nyní setkat s Petrem Skoumalem, novým Project Managerem, jestliže navštívíte naši kancelář nebo pokud nám pošlete svou poptávku.

Dalším výrazným přínosem je Alžběta Brilová, kterou jsme v říjnu 2015 přivítali na pozici Branch Managera a věříme, že i díky jejímu přínosu se nám podaří vést České překlady nadále tím správným směrem.

Alžběta však není v týmu Českých překladů žádným nováčkem. V roce 2008 nastoupila jako Project Manager a na této pozici působila po dobu dvou let. Osvojila si náš proklientský přístup a naučila se nacházet řešení i u zdánlivě neřešitelných úkolů, před které nás někdy naši klienti staví. V roce 2010 se však rozhodla rozšiřovat dále své vzdělání a nastoupila na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde se chystá příštím rokem promovat. Vzhledem k dennímu studiu již dál nemohla vykonávat časově náročnou práci Project Managera, České překlady ale neopustila. Naopak, po celou dobu svého studia kompletně zajišťovala chod společnosti jako Office Manager. Poznala tak život naší agentury z odlišného úhlu a osvojila si zejména schopnost systematické práce a pečlivé organizace.

“Jsem opravdu nadšená a těším se na všechny nové výzvy. Na pozici Branch Managera přicházím především s velkou pokorou a respektem ke svým spolupracovníkům i klientům. Protože naši společnost a její služby znám opravdu dobře, vím, že dokážeme každému zajistit špičkový servis v překladatelských službách, ale vítám všechny podněty, jak naši práci ještě zlepšit.“ komentuje svou novou pracovní pozici Alžběta.

S Alžbětou můžete přímo komunikovat na e-mailu alzbeta.brilova@ceskepreklady.cz nebo na telefonu +420 775 256 783.Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři