Radialix 2 – jednoduchý a elegantní nástroj pro překlady a lokalizace

Radialix 2 je jednoduchý nástroj pro překlad a lokalizaci aplikací a zdrojových souborů.

Díky němu jsme schopni lokalizovat soubory ve formátu PE32, PE32+, soubory .NET, zdrojové soubory a soubory ve formátu INI. 


Program zahrnuje uživatelsky přívětivý editor s reálným náhledem překládaného textu, tzv. WYSIWYG, a řadu efektivních nástrojů pro kvalitní překlad, včetně simulace, automatického překladu, nástrojů na kontrolu kvality a práce s překladovou pamětí.

Radialix 2 extrahuje zdroje určené k lokalizaci přímo z původních souborů a umožňuje překlad textových řetězců, dialogových oken, formulářů, nabídek a dalších zdrojů v prostředí uživatelsky příjemného editoru. Uživatel vpisuje překlady přímo do pole pro cílový jazyk. Při procesu lokalizace můžete využít i funkci automatického předpřeložení, kdy aplikace vyhledá identické či podobné překlady v překladové paměti, na základě definovaného limitu pro procento shody či podobnosti.

Chci teď hned zjistit
cenu překladu.

V průběhu lokalizace Radialix rovněž automaticky vyhledává možné chyby v překladech. Na rozdíl od některých konkurenčních produktů umožňuje Radialix přímou kontrolu správného zobrazení překládaného textu v daném grafickém prostředí.

 

Radialix 2 šetří čas a náklady na lokalizaci softwaru, díky čemuž jsou vývojové společnosti schopny nabídnout lokalizovaný produkt na trhu rychleji než dříve.

 

Autor: Václav Baláček

 Komentáře

Comments are closed.


Partneři