Přestěhovali jsme se

Nová adresa společnosti

Nová adresa společnosti

Již delší dobu jsme uvažovali o změně sídla společnosti. Ti z Vás, kteří nás někdy navštívili, dobře vědí, že kanceláře na Národní ulici byly pro naše potřeby nedostatečné a značně stísněné. Rozhodli jsme se tedy najít vhodnější prostory poblíž původní adresy a podařilo se. Od 1. 3. 2014 naši prazšskou kancelář a zároveň sídlo společnosti naleznete na adrese Spálená 51, Praha 1.

Kanceláře jsou v centru Prahy a velmi dobře dostupné metrem i tramvají. Aktuálně je nejblíž stanice Můstek (případně Muzeum), ale v létě by měla být dokončena oprava zastávky Národní třída, a pak to k nám budete mít od metra skutečně jen přes ulici. Přímo před vchodem pak staví tramvaje 6, 9, 18 a 22.

Naše kanceláře se nacházejí v 6. patře budovy, kam se snadno dostanete výtahem. Plánujeme pro své klienty připravit také příjemnější místo k usazení po dobu vyřizování objednávky či svazování překladu, než bylo stávající. Budeme se tedy těšit na vaši návštěvu.

Z nových prostor zdraví,

tým Českých překladůKomentáře

 1. TomL 26. května 2014

  Jak jste s novým místem po přestěhování spokojeni?

  • Míša Vorlová 24. června 2014

   Dobrý den,

   děkujeme za dotaz. My jsme rozhodně spokojeni. Kanceláře jsou větší a zázemí pro klienty lepší. Jen doufáme, že i naši zákazníci mají stejný názor.

Okomentujte příspěvek

 


Partneři