Překlady z/do ruštiny

Nedělejte kompromisy a chtějte nejkvalitnější překlad textu z ruštiny do češtiny nebo opačně. Zařídíme to.
Díky týmu profesionálních překladatelů s různými oborovými specializacemi umíme přeložit téměř jakýkoli typ dokumentu z jakékoli oblasti. Marketing. IT. Právo. Finance…


Zajistíme vám obsahově i jazykově věrnou kopii originálu tak, aby vaše jediná starost
byla doručit nám materiál ve formátu vhodném k překladu.

Kolik to bude přibližně stát?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Proč si objednat překlad do ruštiny nebo z ruštiny právě u nás?

Naši firmu založili překladatelé, kteří za sebou mají tisíce přeložených stran, takže proces překladu znají v každé jeho fázi a ze všech úhlů pohledu. Tomu také odpovídají naše pracovní postupy. Všechny rusko-české překlady několikrát kontrolujeme a provádíme si vlastní interní korekturu. Každý finální překlad, který opustí náš počítač, je navíc podroben speciální QA kontrole, za níž zodpovídá projektový manažer. Patříme k největším překladatelským agenturám v zemi a chceme, aby kvalita služeb a zákaznický servis byli důvodem, proč se k nám klienti vracejí. Jejich zkušenosti si můžete přečíst zde.

 

Na expresních zakázkách pracují překladatelé v týmech

Na expresních zakázkách pracují překladatelé v týmech. Tlačí vás čas? Krátké termíny nejsou nic, s čím bychom si neporadili. Urgentní překlady nejčastěji řešíme tak, že k expresní zakázce přiřadíme tým, který spolupracuje, díky čemž je překlad z češtiny do ruštiny nebo z ruštiny do češtiny maximálně efektivní. I za těchto okolností je pro nás kvalita výsledku priorita.

Navíc využíváme speciální CMS konektory, které si přímo z vašeho systému pro správu obsahu (CMS) mohou vytáhnout data a automaticky je odeslat k překladu. Přeložený text poté doručí, kam si řeknete. O bezpečnost nemusíte mít strach, jste to vy, kdo má celý proces pod palcem. Podrobnosti jsme pro vás sepsali zde.

 

Jak si mohu objednat překlad do ruštiny nebo z ruštiny?

Pošlete nám svůj text k překladu na e-mail zakazky@ceskepreklady.cz a my se vám během krátké doby ozveme s kalkulací ceny. Pokud máte otázky, na které jste na našem webu nenašli odpověď, zavolejte nám na +420 221 490 444. Rádi vás uslyšíme.

 


Partneři