Téměř 3 tisíce zakázek pro největší tuzemskou advokátní kancelář

Důvěru největší česko-slovenské advokátní kanceláře s mezinárodním dosahem
máme již od roku 2008.


Počet zakázek, na kterých jsme od té doby společně pracovali, se blíží třem tisícům. Momentálně jich evidujeme 2 910 v
87 různých jazykových kombinacích a toto číslo každý měsíc roste.

 

 

Případovka Havel Holásek

HAVEL & PARTNERS s kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci a Bratislavě je s týmem 300 právníků a daňových poradců, cca 180 advokátů a celkem 500 spolupracovníků největší nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě.

 

K listopadu 2022 jsme pro tuto společnost přeložili v kombinaci angličtina–čeština a čeština–angličtina více než 5 200 normostran soudních překladů a přes 12 000 normostran odborných překladů bez soudního ověření.

 

Charakter práce v oboru advokacie s sebou přináší značný podíl expresních překladů cizojazyčných textů velkého rozsahu. V případě, že je potřeba naše pomoc s právním překladem, jsme garantem jazykové správnosti, jak ostatně potvrzují sami advokáti z HAVEL & PARTNERS níže.

 

 

Ing. Martin Jeřábek, výkonný ředitel

Služeb překladatelské agentury České překlady využíváme od roku 2008.
Vysoce si ceníme profesionality pracovníků, jejich ochoty a schopnosti zajistit překlad i v napjatých termínech, a to vždy ve velice dobré kvalitě.

 

 

 

V úspěšné spolupráci k oboustranné spokojenosti pokračujeme i nadále a je víc než pravděpodobné, že třeba právě teď pro tyto advokáty a jejich klienty překládáme nový text.

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři