Proč je tak důležité přenechat vaše překlady z češtiny a angličtiny profesionálům?

Čeština je jeden z nejsložitějších jazyků na světě. Je to velmi bohatý jazyk s mnoha slovy a frázemi, které v angličtině vůbec neexistují a je velmi jednoduché ztratit se v překladu. Vzhledem k naší složité gramatice navíc pro nás nefungují online překladače tak dobře, jako například pro francouzštinu nebo němčinu. Proto je nejlepší přenechat překlady mezi češtinou a angličtinou profesionálům.

Vypadá to, že potřebuji profesionální český nebo anglický překlad. S jakými dokumenty mi můžete pomoct? 

Zvládneme přeložit víceméně jakýkoli typ dokumentu z jakéhokoli oboru. Pro představu, tohle jsou obory, ve kterých překládáme velmi často:

  • marketing
  • technické texty
  • právní texty
  • webové stránky
  • ověřené překlady
  • a další…

Budou mít moje české a anglické překlady nejvyšší kvalitu?

Naše firma byla založena týmem překladatelů s neutuchající vášní pro kvalitní překlady. Ačkoli už jsme dnes jednou z největších překladatelských agentur v zemi, naši jednatelé a senior management stále dohlíží na perfektní kvalitu služeb. Přísně se kontrolují všechny česko-anglické překlady, aby splňovaly naše vysoká kritéria kvality. Nad rámec překladu a běžné kontroly od nás v ceně získáte také interní korekturu a speciální QA (quality assurance) kontrolu provedenou projektovým manažerem před odevzdáním překladu.

Zvládnete dodat české a anglické překlady v dobré kvalitě i když není na překlad moc času?

Samozřejmě! Na krátké termíny jsme zvyklí a máme několik osvědčených postupů, díky kterým vám dodáme překlady tak rychle, jak potřebujete, bez ohrožení jejich kvality. Umíme sestavovat celé týmy překladatelů a máme také vyspělou technologii, díky níž je proces překladů mezi češtinou a angličtinou tak efektivní, jak jen to jde. Můžeme vám zajistit automatické kalkulace a projektový management. Máme také speciální CMS konektory, které extrahují nový obsah přímo z vašeho systému pro správu obsahu (CMS) a odesílají jej automaticky k překladu. Následně pak tento text importují přímo tam, kde jej potřebujete mít, a to vše, samozřejmě, pod vaší plnou kontrolou. Více o těchto technologiích čtěte zde.

Pro koho jste už zajistili překlady z českého do anglického jazyka?

Pokud chcete vědět, pro koho všeho překládáme, podívejte se na naše reference, které mluví za vše. Uvidíte, že jsou zde některá velmi známá jména.

To zní skvěle! Jak si mohu objednat česko-anglický (nebo česko-německy) překlad?

Kalkulaci získáte snadno, když nám zašlete text na zakazky@ceskepreklady.cz a někdo z našeho týmu se hned ozve zpět. Pokud se chcete na něco zeptat přímo, zavolejte nám na 775 256 781.