Pozvánka na "CETMS" (Central European Translation Market Survey)

Milí kolegové překladatelé, máte zájem zúčastnit se průzkumu trhu a možná i něco vyhrát? Dostala se nám do rukou pozvánka na CETMS, a protože jsme kolegiální, šíříme ji dále do světa:“CETMS“ ( Central European Translation Market Survey ) je mezinárodní průzkum překladatelského trhu.Jeho jedinečnost spočívá v zaměření na překladatele ze zemí „Visegrádské 4“ (Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko). Je koordinován z České republiky (Ústav translatologie Fil. fakulty Univerzity Karlovy) a účastníky, jakož i spoluorganizátory, jsou univerzity, profesní sdružení, místní kanceláře Generálního ředitelství pro překlady Evropské komise a poskytovatelé jazykových služeb v oblasti V4.Můžete vyhrát hodnotné ceny (tablety a další…), tak neváhejte, vyplnění ankety trvá jen 5 minut. Vyhlášení výsledků a slosování výherců proběhne na Jeronýmových dnech, v pátek 7. listopadu 2014.Bližší informace a vstup do ankety:https://www.surveymonkey.com/s/cetms.Anketa je otevřená do konce října 2014.
Milí kolegové překladatelé, máte zájem zúčastnit se průzkumu trhu a možná i něco vyhrát? Dostala se nám do rukou pozvánka na CETMS, a protože jsme kolegiální, šíříme ji dále do světa:
„CETMS“ ( Central European Translation Market Survey ) je mezinárodní průzkum překladatelského trhu.
Jeho jedinečnost spočívá v zaměření na překladatele ze zemí „Visegrádské 4“ (Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko). Je koordinován z České republiky (Ústav translatologie Fil. fakulty Univerzity Karlovy) a účastníky, jakož i spoluorganizátory, jsou univerzity, profesní sdružení, místní kanceláře Generálního ředitelství pro překlady Evropské komise a poskytovatelé jazykových služeb v oblasti V4.
Můžete vyhrát hodnotné ceny (tablety a další…), tak neváhejte, vyplnění ankety trvá jen 5 minut. Vyhlášení výsledků a slosování výherců proběhne na Jeronýmových dnech, v pátek 7. listopadu 2014.
Bližší informace a vstup do ankety:
https://www.surveymonkey.com/s/cetms.
Anketa je otevřená do konce října 2014.

Milí kolegové překladatelé, máte zájem zúčastnit se průzkumu trhu a možná i něco vyhrát? Dostala se nám do rukou pozvánka na CETMS, a protože jsme kolegiální, šíříme ji dále do světa:

„CETMS“ ( Central European Translation Market Survey ) je mezinárodní průzkum překladatelského trhu. Jeho jedinečnost spočívá v zaměření na překladatele ze zemí „Visegrádské 4“ (Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko). Je koordinován z České republiky (Ústav translatologie Fil. fakulty Univerzity Karlovy) a účastníky, jakož i spoluorganizátory, jsou univerzity, profesní sdružení, místní kanceláře Generálního ředitelství pro překlady Evropské komise a poskytovatelé jazykových služeb v oblasti V4.

Můžete vyhrát hodnotné ceny (tablety a další…), tak neváhejte, vyplnění ankety trvá jen 5 minut.

Vyhlášení výsledků a slosování výherců proběhne na Jeronýmových dnech, v pátek 7. listopadu 2014.

Bližší informace a vstup do ankety: https://www.surveymonkey.com/s/cetms.

Anketa je otevřená do konce října 2014.Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři