Posilujeme vendor management aneb díky našim dodavatelům

Je jedna věc, na kterou jsme v Českých překladech opravdu hrdí a klienti o ní velmi pravděpodobně nevědí.
Je to náš vztah k dodavatelům.


Od samého prvopočátku, kdy náš okruh spolupracovníků tvořili přátelé, známí a bývalí spolužáci, až k dnešní tučné databázi sahající od obou Amerik po Japonsko, jsme na sebe ve vztahu k dodavatelům kladli stejné nároky jako na ty k zákazníkům.

Vždycky pro nás byli stejně důležití a chovali jsme se k nim se stejným respektem. Uvědomovali jsme si totiž velmi dobře, že bez skvělých a (všeho)schopných překladatelů bychom vám, našim zákazníkům, byli zhola k ničemu.

O naše dodavatele se staráme všemi způsoby, jaké nás jen napadnou. V současnosti u nás navíc probíhá reorganizace, která vyústí v posílené samostatné oddělení vendor managementu – tedy péče o dodavatele.

 

Proč by vás tato informace měla zajímat?

Protože díky naší dlouhými lety ověřené pověsti v byznysu se můžete spolehnout, že když naši dodavatelé nikomu neberou telefon z důvodu vytíženosti nebo volna, nám ho zvednou. Když je potřeba na vaší zakázce pracovat dlouho do noci nebo do rána, naši překladatelé pracují. Vědí totiž mimo jiné, že od nás obdrží smluvenou odměnu bez výjimky vždy v termínu.

Stojí za námi výjimečně silný tým motivovaných a loajálních překladatelů, a především díky nim jsme pro naše klienty spolehlivým dodavatelem. Nesmírně rádi bychom jim tedy poděkovali, protože bez nich bychom… nebyli.

 

Autor: Alžběta Brilová

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři