Subdodavatel 3 tisíců překladů za 11 let

Jako subdodavatel překládáme a tlumočíme pro jednu z největších a nejvýznamnějších jazykových škol v ČR, pro James Cook Languages.

Objem odvedené práce dokládá, že nejde o žádnou okrajovou spolupráci. Ba naopak. Od roku 2011 do roku 2022 jsme pro James Cook Languages zpracovali 2909 zakázek ve 30 jazycích, přeložili a zkorigovali 28 tisíc normostran a odtlumočili 225 hodin.


 

Klientské portfolio jazykové školy zahrnuje více než 800 společností, které mimo standardní jazykové výuky poptávají i překlady a tlumočení. My, jako subdodavatel, s tímto jazykové škole pomáháme, tak aby každý zákazník dostal včas, co potřebuje.

 

Pod palcem máme kompletní zajištění překladatelského procesu a naše spolupráce s James Cook Languages velmi dobře běží už řadu let. Jedním z důvodů, proč tato pracovní symbióza dlouhodobě funguje, je nepochybně i to, že jsou pro nás důležité podobné firemní hodnoty a ve vztahu k zákazníkům máme stejné priority: individuální přístup, rychlou komunikaci a důraz na péči a kvalitu služeb.  

 

Pavla Elsnerová, Product Coordinator, James Cook Languages

České překlady jsou naším subdodavatelem překladů a tlumočení již přes 11 let a za tuto úctyhodnou dobu se nám nestalo, že by některý z klientů byl nespokojený anebo mu nebyl doručen překlad v požadovaném termínu. Veškerá komunikace probíhá hladce, rychle, a hlavně jde o precizně provedenou práci. Kvalita služeb je pro nás velice důležitá a tu můžeme od Českých překladů jen potvrdit.

 


Co vám jako subdodavatel můžeme nabídnout?

  • Postaráme se o vás i vaše zákazníky.
  • Rozšíříme vaše podnikatelské portfolio.
  • Naučíme vás nabízet překladatelské služby, jako by byly přímo vaše.
  • Zaručíme vám diskrétní jednání se třetí stranou podle předem domluvených pravidel.
  • Udržujeme férové obchodní vztahy a to, na čem se domluvíme, platí.

 

Jste jazyková či marketingová agentura, advokátní kancelář nebo třeba firma na tvorbu webových stránek a rádi byste svým klientů nabídli širší spektrum služeb včetně překladů do různých světových jazyků? Nebojte se s námi spojit své síly.

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři