Online kalkulace překladu

Stanovení ceny překladu je komplexní úkon, který závisí na mnoha faktorech. Od objednatele, tedy vás, většinou vyžaduje poskytnutí upřesňujících informací ohledně rozsahu služby, kterou požadujete. Ačkoli na vaše poptávky odpovídáme velice rychle, je jasné, že jsou situace, kdy potřebujete znát alespoň přibližnou cenu překladu ihned a my zrovna nejsme k dispozici (např. o víkendu či ve státní svátek).

Dost možná také překlad ani urgentně nepotřebujete, jen by vás tak nějak zajímalo, za kolik by se dal případně pořídit, kdybyste si jej v budoucnu chtěli nechat udělat. Je-li tomu tak, máme pro vás ideální řešení!


Nedávno jsme na našich webových stránkách zprovoznili tzv. ONLINE KALKULACI, takže již nejste vázaní naší pracovní dobou a můžete si cenu překladu vašeho textu vypočítat kdykoliv a kdekoliv.

  • Pověřil vás šéf objednávkou překladu a vy jste na to zapomněli? Zachovejte klid! Zjistit cenu můžete klidně za pět minut dvanáct a ihned překlad objednat, jako by se vůbec nic nestalo.
  • Píšete diplomovou práci a zajímá vás, kolik bude stát překlad abstraktu? Do minuty víte vše, co potřebujete. A že ho hned neobjednáte? To vůbec nevadí. Alespoň vyzkoušíte naši speciální studentskou verzi tohoto užitečného nástroje.
  • Píšete smlouvu, ještě ji ani celou nemáte, ale potřebujete se ujistit, že se vejdete do budgetu? Uff, ještě že je tu online kalkulace.

Nástroje tohoto typu již na trhu překladatelských agentur vcelku zdomácněly, ale práce s nimi nese jistá úskalí.

Chci teď hned vyzkoušet 
ONLINE KALKULACI PŘEKLADU.

ONLINE KALKULACE se dá využít jen na některé typy dokumentů a pouze na prosté překlady, nikoliv na ty soudní. Zjednodušeně řečeno: měli byste být schopni zkalkulovat jakýkoliv dokument, do kterého můžete kliknout myší a text upravit. Tím se myslí textové dokumenty, tabulky, prezentace apod. Text můžete samozřejmě i vykopírovat a vložit do příslušného pole kalkulace přímo. Naopak vše, co vy sami editovat nemůžete, aplikace pravděpodobně nepřečte také a vy dostanete kalkulaci na 0 Kč. To je sice lákavé, ale takováto nabídka samozřejmě není platná. Toto platí zejména pro PDF soubory, skeny a obrázky.

online kalkulace prekladu

Pokud tedy nahrajete nějaké takové dokumenty nebo v poptávce uvedete, že potřebujete překlad vyhotovit expresně, budeme vás kontaktovat jako obvykle na e-mail s upřesněnou cenou, kterou buď odsouhlasíte, nebo odmítnete. Vaše objednávka se každopádně stane závaznou až po potvrzení z naší strany.

Naše online kalkulace je stále v testovacím provozu, uvítáme tedy jakoukoliv vaši zpětnou vazbu, kterou můžete zaslat na některý z kontaktních e-mailů.

 

I nadále máte samozřejmě možnost posílat nám poptávky také přes náš poptávkový formulář.
Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím e-mailu.

 

Autor: Michaela VorlováKomentáře

Okomentujte příspěvek

 


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje, se můžete podívat zde.