Překlady do němčiny

Proč se vyplatí mít pro překlad z němčiny a do němčiny překladatele?

 

Čeština je jeden z nejsložitějších jazyků na světě. Co se týká obtížnosti, je na tom němčina se svým fixním slovosledem a bohatým systémem slovesných časů velmi podobně. Německý i český jazyk mají poměrně složitou gramatiku a bohatou slovní zásobu. Pokud chcete znít a vystupovat jako profesionálové,
je nejlepší přenechat překlad z němčiny či do němčiny odborníkům.

Kolik to bude přibližně stát?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Potřebuji profesionální překlad z němčiny či do němčiny. V čem mi můžete pomoci?

Zvládneme přeložit víceméně jakýkoli typ dokumentu z jakékoli oblasti:

  • finance,
  • IT,
  • marketing,
  • obchod,
  • právo,
  • technika,
  • turismus,
  • a další.

 

Budou moje německé překlady opravdu kvalitní?

Naše společnost je jednou z největších překladatelských agentur v zemi. Založili ji profesionální překladatelé, kteří dohlíží na kvalitu služeb. V ceně našich překladů je zahrnuta interní korektura a speciální QA kontrola, provedená projektovým manažerem před odevzdáním překladu.

 

Zvládnete dodat kvalitní české a německé překlady v krátkém čase?

Na stále kratší termíny jsme zvyklí a používáme osvědčené postupy, díky nimž dodáváme spolehlivě překlady tak, jak je potřebujete. Běžně sestavujeme překladatelské týmy a pracujeme s vyspělou technologií, která překlady do němčiny zefektivňuje. Umíme vám zajistit automatické kalkulace i projektový management. Rádi vám na míru připravíme CMS konektory, které importují text z vašeho systému pro správu obsahu přímo k nám a připraví jej k překladu. Jakmile bude překlad hotov, vyexportují ho zpět přesně tam, kam patří. To vše se samozřejmě děje pod vaší plnou kontrolou. Více se o těchto technologiích dozvíte zde.

 

Pro koho jsme už zajistili překlad z němčiny do češtiny?

Pokud chcete vědět, pro jaké společnosti již překládáme, podívejte se na reference, které mluví za vše. Uvidíte, že jsou zde některá velmi známá jména.

 

To zní skvěle! Jak si mohu česko-německý (nebo třeba česko-anglický) překlad objednat?

Kalkulaci získáte snadno, když nám zašlete text pro překlad na zakazky@ceskepreklady.cz. Naši kolegové se vám během krátké chvíle ozvou. Pokud se chcete na něco zeptat, zavolejte nám na +420 221 490 444. Rádi vás uslyšíme!


Partneři