Německé překlady

Proč je tak důležité přenechat vaše překlady češtiny a němčiny profesionálům?

 

Obecně není pochyb, že čeština je jeden z nejsložitějších jazyků na světě. Když ale přijde na němčinu a její bohatý systém slovesných časů a fixní slovosled, nemají si tyto dva jazyky moc co „vyčítat“. Německý i český jazyk mají poměrně složitou gramatiku a bohatou slovní zásobu. Proto pokud chcete znít a vystupovat jako profesionál, je nejlepší přenechat překlady z němčiny či do němčiny odborníkům.

 

Pravděpodobně budu potřebovat profesionální překlad z češtiny do němčiny. S jakými dokumenty mi můžete pomoci?

Zvládneme přeložit víceméně jakýkoli typ dokumentu z jakéhokoli oboru. Pro představu, toto jsou oblasti, ve kterých překládáme velmi často:

  • technické texty
  • soudně ověřené překlady
  • webové stránky
  • marketing
  • právní texty
  • a další…

 

Budou moje německé překlady opravdu kvalitní?

Naše společnost je dnes jednou z největších překladatelských agentur v zemi. Založili ji profesionální překladatelé, kteří si vždy zakládali na prvotřídní práci. A ti dodnes dohlíží na kvalitu služeb a přísně kontrolují česko-německé překlady, které musí splňovat vysoké standardy kvality. Samozřejmostí je u nás v ceně překladu i interní korektura a speciální kontrola QA (quality assurance) provedená projektovým manažerem před odevzdáním překladu.

 

Zvládnete dodat kvalitní české a německé překlady v krátkém čase?

Na stále kratší termíny jsme zvyklí a v průběhu let jsme vyvinuli několik osvědčených postupů, díky kterým dodáváme spolehlivě překlady tak, jak je potřebujete. Běžně sestavujeme překladatelské týmy a používáme vyspělou technologii, která překlady do němčiny zefektivňuje v maximální možné míře. Umíme vám zajistit automatické kalkulace i projektový management. Rádi vám na míru připravíme CMS konektory, které importují text z vašeho systému pro správu obsahu (CMS) přímo k nám a připravují jej k překladu. Jakmile bude překlad hotov, vyexportují ho pak zpět přesně tam, kam patří. To vše se samozřejmě děje pod vaší plnou kontrolou. Více se o těchto technologiích dozvíte zde.

 

Pro koho jste už zajistili překlady z německého do českého jazyka?

Pokud chcete vědět, pro jaké společnosti již překládáme, podívejte se na naše reference, které mluví za vše. Uvidíte, že jsou zde některá velmi známá jména.

Chci teď hned vyzkoušet 
ONLINE KALKULACI PŘEKLADU.

To zní skvěle! Jak si mohu česko-německý (nebo třeba česko-anglický) překlad objednat?

Kalkulaci získáte snadno, když nám zašlete text pro překlad na zakazky@ceskepreklady.cz, a někdo z našeho týmu se vám v krátkém čase ozve zpět. Pokud se chcete na něco zeptat přímo, zavolejte nám na +420 221 490 444, rádi vás uslyšíme!


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje se můžete podívat zde.