Lucie Eichner – obchodnice tělem i duší

Lucie (Ingrová) Eichner se připojila k našemu olomouckému obchodnímu týmu v roce 2018. Vzhledem k její bohaté obchodní praxi jsme ji prostě nemohli nevzít! Přes 26 let pracovala na různých obchodních pozicích, většinu času jako export manager. Komunikace s klienty byla a je jejím denním chlebem, proto k nám přišla posílit především oddělení akvizice neboli vyhledávání potenciálních zákazníků a následnou péči o ně.

 

 

Zastihnete ji především na telefonu nebo s telefonem v ruce. Spolu s jazyky je to její hlavní zbraň. Nejenže ovládá plynně angličtinu a ruštinu, ani v němčině se neztratí. Vše je dáno tím, že je Lucka celoživotní cestovatel a dobrodruh. Cestování do dalekých krajů je její vášní. Bude jednodušší říct, v kterých zemích ještě nebyla, než které navštívila. O těch navštívených si samozřejmě jako správný cestovatel poctivě vede záznamy.

 

Nezkazí žádnou legraci, má organizační talent a ráda pomáhá druhým. Pro své známé tak často zajišťuje poznávací zájezdy na míru a v případě potřeby jim pomáhá řešit překážky, které se jim postaví do cesty. Když zrovna sama někde nelítá, sleduje aplikaci, díky níž se může každý na zemi dozvědět, které letadlo mu právě přelétá nad hlavou. Její druhou vášní je totiž zájem o letadla a letectví obecně. Mezi její nejoblíbenější destinace patří Indonésie.

 

 

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři