Kristýna Lakomá a její druhá výzva ve společnosti České překlady na pozici office managerky

  • Společnost České překlady poskytuje překladatelské a tlumočnické služby s využitím nejnovějších překladatelských technologií.
  • Jako dočasný zástup za naši kolegyni Alžbětu Brilovou, která je nyní na rodičovské dovolené, zaujala místo office managerky Kristýna Lakomá.
  • Je zodpovědná za komunikaci s účetním oddělením, správu přijatých i vydaných faktur a další administrativní činnosti.

 

 

Na pozici office managerky ve společnosti České překlady působí teprve necelý rok, ale většina z vás již měla tu čest se s ní poznat, a to zejména prostřednictvím e-mailové komunikace.

Kristýna si po ukončení zástupu za kolegyni na pozici projektové manažerky ani na chvíli neodpočinula a plynule se přesunula do další, neméně zajímavé role. Ráda si rozšiřuje obzory v překladatelském oboru, neboť je aktuálně studentkou překladatelství německého jazyka na UP v Olomouci a tomuto oboru se chce věnovat i v budoucnu.

Němčina je nejen její budoucí profesí, ale i koníčkem, a proto pokud má možnost, tráví i svůj volný čas překlady či tlumočením. Mezi další její zájmy patří street dance, zdravý životní styl, dlouhé procházky s pejskem či posezení s přáteli u dobrého jídla. Zahlédnout ji můžete také např. v olomouckých čajovnách, jak si pochutnává na irské specialitě – černém čaji Irish Cream 🙂

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři