Koho můžete potkat na Meet Central Europe 2019?

Meet Central Europe

Meet Central Europe je konference zaměřená na „vendor management“ (tedy práci s překladateli a tlumočníky) a veškerá s tím spojená úskalí.

 

 

Loni nás poprvé na této konferenci v Budapešti reprezentovala naše kolegyně Gabriela. Její zprávu z akce si můžete přečíst zde. Letos se konference koná v naší stověžaté Praze, kam vysíláme početnější a naprosto fantastický tým čtyř žen. Posuďte sami:

 

  • dohromady mají více než 54 let zkušeností v překladatelském oboru
  • týdně vypijí nejméně 30 šálků kávy
  • denně vyšlapou do kanceláře v průměru 57 schodů
  • domluví se s vámi až 8 jazyky
  • navštívily více než 70 zemí
  • a nemůžou se dočkat letošní MCE! Těší se na vás!

 

Pojďme si je představit jednotlivě:

Gabriela Kadlecová – Vendor Manager

Během šesti let spolupráce s překladatelskými agenturami jsem vystřídala různé pozice. Vždycky mě bavilo pomáhat lidem, aby si navzájem porozuměli, a tak jsem kromě práce překladatelky pronikla i do péče o dodavatele. Až po uši zahrabaná v automatizaci vendor managementu se těším na další inspirativní ročník MCE a nemůžu se dočkat, až budu moci s podobně naladěnými překladateli a vendory probrat trendy na trhu.

 

 

Zuzana Dvouletá – Head of Sales

Je mi velkou ctí zúčastnit se konference MCE, a to hned ve třech rolích – jako účastnice, vystavovatelka a členka asociace, která letošní akci organizuje. Těším se na vás všechny v Praze 10.–11. října 2019.

Věřím v osobní vztahy a upevňování spolupráce. Nesmírně se těším na pozitivní energii přítomných nadšenců z překladatelského odvětví a lidi, které znám jen podle jejich písemného projevu nebo hlasu.

Stánek č. 8 – celý v růžovém. Budu tam pro vás!

 

Klára Svozilová – Sales Manager


Těším se na setkání s vámi v srdci Evropy – v Praze. Konference MCE je skvělou příležitostí užít si společnost stejně naladěných lidí, navázat nové kontakty a objevit vynikající českou kuchyni.
Což mi připomíná, že jste všichni zváni do našeho stánku na ochutnávku domácích perníčků!

 

 

Irena Šotková – Account Manager

V překladatelské branži se pohybuji už více než 20 let a za tu dobu jsem měla možnost potkat tolik skvělých kolegů, že už si ani nemohu vzpomenout na všechna jejich jména. Proto mne skutečně těší, že se mi naskytla příležitost znovu se setkat se starými přáteli, seznámit se s novými profesionály z oblasti překladů a získat informace o nových trendech v našem odvětví na konferenci MCE v Praze.
Nezapomeňte se zastavit u našeho stánku a zapojit se do naší soutěže v anglických jazykolamech!

 

Důležitá data:
Termín: 10.–11. října 2019, 8–18 hod
Adresa: Hotel International Prague, Koulova 15, Praha 6
Umístění: stánek č. 8 – České překlady s.r.o.

Těšíme se na vás!

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři