Klára Svozilová jako Sales Manager zahraničního oddělení

Cesta k překladům u mě nebyla tak přímočará jako u jiných kolegů či kolegyň, ale i když jsem se pohybovala v různých oborech, jako je hotelnictví nebo realitní trh, vždy se má práce týkala prodeje a péče o zákazníky.

K prvnímu seznámení s prostředím překladatelských agentur došlo až po mém přestěhování z Prahy do Olomouce. V květnu 2017 jsem se naplno ponořila do světa jazyků a nastoupila na pozici obchodní manažerky do nově vznikajícího oddělení zahraničního obchodu olomoucké pobočky Českých překladů.

 

 

Jelikož je má práce založena na komunikaci v anglickém jazyce, neváhala jsem využít příležitosti a doplnila si obratem své dosavadní jazykové vzdělání o cambridgeský certifikát CAE.

Za svůj největší úspěch považuji v prvé řadě spokojené klienty, kteří se k nám rádi vracejí či s námi nepřetržitě spolupracují. S některými z nich mě pojí nejen dlouholetá spolupráce, ale i přátelské vztahy. Ty se nejlépe utužují osobním kontaktem, proto mě můžete potkat na různých konferencích, jako je ELIA či MCE. Letos frčím v rámci MCE na Mars ?.

Aktivní nejsem ale jen v práci. Ve svém volném čase se věnuji své rodině, pěším i cyklo výletům, CrossFit cvičení a závodům OCR. Když mi zbude čas, tak své blízké ráda potěším čerstvě upečeným kváskových chlebem.

 

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři