Kdo z nás poletí na Mars aneb Meet Central Europe 2021

Meet Central Europe je konference zaměřená na „vendor management“ (tedy práci s překladateli a tlumočníky) a veškerá úskalí s tím spojená.


Již několikrát jsme se MCE účastnili, ale letos, letos to bude speciální, přímo magické!

Konference bude virtuální a přesouvá se na samotinký Mars, kam vysíláme stále početnější a naprosto fantastický tým našich 5 žen.

Pojďme si je představit jednotlivě:

 

Gabriela Kadlecová – Vendor Manager

Nejen jako vendor manažerka v Českých překladech, ale i jako organizátorka se na letošní MCE opravdu těším. Jsem ráda, že se nám po dvou úspěšných ročnících a sérii webinářů podařilo i v této komplikované době připravit zajímavou akci, která je téměř doslova jako z jiné planety a na níž můžou nejen agentury a překladatelé, ale i koncoví klienti najít nové partnery.

Už se těším na diskusní skupiny s kolegy, v rámci nichž společně probereme trendy, ale i na panely s koncovými klienty, kde si předáme postřehy ze současného vývoje trhu. Nezapomeňte se na své vesmírné misi zastavit i u naší virtuální stanice!

 

Jaroslava Lanská – Vendor Manager

V překladatelské branži se pohybuji již několik let, a to jak v pozici překladatelky, tak i v roli agenturní manažerky. V době automatizace a stále většího spoléhání na stroje je pro mě pořád nejdůležitější individuální, lidský přístup a také kvalita odvedené práce.

Těším se, že se na MCE setkám se spoustou zajímavých lidí, díky online variantě z nejrůznějších koutů světa, a prodiskutujeme novinky z oboru i věčné a stále nedořešené otázky.

 

Kateřina Tomíčková – Project Manager

Jsem nadšená, že se mohu zúčastnit letošního ročníku konference MCE. Jedná se o moji premiéru a těším se, že budu mít konečně možnost se pobavit s lidmi stejně zapálenými do překladatelství a lokalizace o různých aspektech našeho stále se měnícího odvětví. Jsem ráda za příležitost upevnit vztahy s kolegy, které znám jen z e-mailové komunikace, a poznat nové tváře překladatelství.

I když budeme na rudé planetě, my budeme ti v růžové!

 

 

Irena Šotková – Account Manager

Během svého mnohaletého působení v oblasti překladatelských služeb jsem měla možnost vyzkoušet si práci na mnoha pozicích, přeložit stovky stran textu, zúčastnit se nejrůznějších konferencí a kurzů a potkat spoustu skvělých profesionálů z našeho oboru. Mám ráda bezprostřední osobní kontakt s lidmi zde na Zemi a účast na online konferenci MCE 2021 je pro mě výzvou.

Věřím, že má nová zkušenost bude pozitivní a naše setkání na Marsu mě přesvědčí o tom, že i takovýto zážitek může být příjemný a obohacující. Těším se na setkání u našeho virtuálního stánku!

 

Klára Svozilová – Sales Manager

V jednom ze svých předchozích příspěvků na blogu jsem uvedla, že důvod k oslavě se vždy najde a že je třeba využít každé příležitosti. A teď přichází ten správný čas!

Vím, že online konference MCE a navíc ve vesmíru není to, na co jsme zvyklí. Znáte to – povídání si v hale, fotky, společné obědy, gala večeře… Letos jsem ale opravdu vděčná i za tuto příležitost, kde se můžeme setkat, diskutovat a sdílet nápady. Slyšet, jak se naši kolegové z jazykové branže perou se všemi negativními aspekty, které nám covid a lockdown přinesly. Ale i naopak: co pozitivního zažili a naučili se, a to jak v profesní, tak v osobní rovině.

Neváhejte a stavte se za námi na kus řeči do našeho stánku na Marsu!

 

Důležitá data:

Termín: 13.–15. října 2021, 10–13 hod.

Místo: Mars, virtuální stánek České překlady s.r.o.

Registrace: https://www.meetcentraleurope.com/jobs-fair

Těšíme se na vás!

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři