Kateřina Tomíčková se stává vedoucí oddělení projektového managementu olomoucké pobočky

  • Společnost České překlady s.r.o. poskytuje překladatelské a tlumočnické služby s využitím nejnovějších překladatelských technologií.
  • Na pozici vedoucí oddělení projektového managementu olomoucké pobočky, zaměřené výhradně na zahraniční trh, byla jmenována Kateřina Tomíčková.
  • Je zodpovědná za kompletní projektové řízení zakázek a vedení týmu projektových manažerů.

 

vedouci_PM_CP

 

Na pozici project managerky ve společnosti České překlady s.r.o. působí teprve od roku 2018, ale vzhledem k jejím obrovským zkušenostem z překladatelského prostředí je pro ni změna pracovní pozice další zajímavou výzvou.

Za sebou již má bakalářské studium angličtiny se zaměřením na tlumočení a překlad na UP v Olomouci a nechybí mnoho, aby ve stejné specializaci dokončila i magisterské studium na UK v Praze.

Angličtina je nejen její profesí, ale i koníčkem, a proto, pokud se zrovna naplno nevěnuje řízení provozu naší olomoucké pobočky, je ochotna trávit i svůj volný čas překládáním či korekturami.

Když zrovna nekuchtí podle receptů z televizních pořadů o pečení, ráda se vznáší v akrobatických šálách a procvičuje si nejrůznější jógové pozice.

 

Kateřina Tomíčková

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje, se můžete podívat zde.