Ježíšek v Českých překladech

Letos jsme v Českých překladech byli opravdu hodní a vzorní. Celý rok jsme se snažili co nejlépe plnit přání našich zákazníků, vycházet jim vstříc a dostávat daným slibům. Ti nás za to v průběhu celého roku zahrnovali spoustou pozitivních zpráv a chvály. Rok 2016 byl pro nás velmi úspěšný a rádi bychom vám všem, kdo jste se na našem úspěchu podíleli, upřímně poděkovali.

A protože pozitivní zprávy o dobrém chování se šíří rychle, navštívil nás Ježíšek už o něco dříve a přinesl nám fantastické dárky. Nejdříve to bylo video o nás, které jsme hned hrdě umístili na web. Doufáme, že díky němu si o nás uděláte lepší představu a že se vám jeho prostřednictvím ještě přiblížíme.

Následovala úžasná předvánoční večeře s kmenovými překladateli a kolegy. Pomalu se nám z toho stala milá tradice, ve které budeme rozhodně pokračovat i v příštích letech. Díky tomuto setkání vznikl také například článek o tom, jaké to je, tlumočit Donalda Trumpa.

 

 

A pak už Ježíšek přinesl velkou (a těžkou!) krabici plnou dárečků pro naše nejvěrnější klienty. Svou odpověď konečně získali všichni z nás, kdo celý život přemýšleli nad tím, jak asi vypadá několik stovek kulatých čokoládových oplatek na jednom místě. A tyhle dárečky jsou právě na cestě k vám, našim skvělým zákazníkům.

 

Všechny vás zdravíme a děkujeme vám za přízeň.

Tým Českých překladů 🙂Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři