Jak jsme se v Praze učili starat o projektové managery na největší konferenci zaměřené na projektový management překladatelských agentur

V uplynulém týdnu hostila Praha tzv. Networking Days pořádané European Language Industry Association (ELIA).

Jako hrdí členové ELIA a srovnatelně hrdí Pražané ;), jsme se pochopitelně museli zúčastnit, a sice rovnou v roli lokálního partnera.


Konference byla zaměřená na projektový management, a to jsou, vážení, bez diskuze nejcennější členové našeho týmu. Jak se tedy o ně postarat, aby si žili svoje pracovní živůtky jako v bavlnce?

 

První den byl ve znamení přednášek, druhý potom sestával z workshopů malých pracovních skupin na témata předchozího dne. Z většiny přednášek jsme si odnesli hlavně hřejivý pocit, že vážně asi to, co děláme, děláme docela dobře :). Prostor pro zlepšení je vždycky, a i my už máme v hlavě pár nápadů, ale je fajn slyšet, že někdo nedávno objevil například systém správy mailů, který je vážně bezva a vy ho používáte už deset let.

 

 

Překvapivě funkční napříč odvětvími a pracovními zařazeními byla třeba přednáška o zvládání pracovního (i životního) stresu pomocí procesu Mindfulness, a víte co? Je to docela prosté a opravdu to celkem funguje: když nevíte, kudy kam, zkuste se zastavit a dýchejte. Řešení se najdou – vždycky – a vy si kvůli tomu nemusíte krátit život.

 

Děkujeme a gratulujeme naší skvělé sales managerce Kláře Svozilové, že se se svou první konferencí poprala tak statečně a podařilo se jí navázat mnoho cenných kontaktů s kolegy ze zahraničních agentur. Děkujeme také týmu ELIA a všem zúčastněným a těšíme se na další akce!

 

Autor: Alžběta BrilováKomentáře

Okomentujte příspěvek

 


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje, se můžete podívat zde.