Hana Panošová – nová provozní ředitelka ve společnosti České překlady

Hanka nastoupila do Českých překladů na pozici Director of Operations v listopadu 2022 a rozšířila tak náš pražský tým. Na starost má agendu týkající se financí, personalistiky a obecně operativní řízení záležitostí souvisejících s chodem agentury.

 

 

Oblast překladatelství jí není cizí, v posledních letech totiž byla součástí týmu Memsource (nyní Phrase), CAT toolu, ve kterém naši projektoví manažeři a lingvisté zpracovávají překlady. Jeho potenciál umíme stoprocentně využít, a právě díky němu jsme schopni celý proces překladu maximálně zefektivnit, zjednodušit a současně i zlevnit.  O CAT nástrojích si můžete přečíst zde.

 

Zatímco v práci vytváří Hanka nové procesy či automatizace a sestavuje finanční reporty, ve volném čase tančí salsu, zklidňuje mysl v jógových ásanách a učí se prostřednictvím aplikace Duolingo španělštinu. Nedávno pokořila zajímavou metu – 600 dní výuky bez přestávky, úctyhodný výkon, že? Zároveň má ráda kulturu a cestování, dost možná se tak vaše cesty protnou i někde mimo naši kancelář…

 

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři