Jakým způsobem lze provést platbu za překlad?

Fyzické osoby

Pokud překlad objednáváte jako soukromá osoba (nikoliv jménem firmy), budeme od vás vyžadovat platbu předem. Tu lze provést některým z následujících způsobů:

 

  • Platební kartou online prostřednictvím platební brány

Tento způsob platby preferujeme, jelikož je převod okamžitý. Nemusíme tak na nic čekat a můžeme se ihned pustit do překládání. Jakmile odsouhlasíte cenovou nabídku, zašleme vám odkaz na platební bránu. Po provedení platby obdrží obě strany e-mail s potvrzením o úspěšné transakci.

  • Bankovním převodem

Jestliže nemůžete zaplatit za překlad online, zašleme vám fakturu k provedení bankovního převodu. Nezapomeňte k platbě uvést variabilní symbol z faktury, pomůže nám platbu správně identifikovat. Jakmile obdržíme potvrzení o provedení bankovního převodu, začneme na vašem překladu pracovat.

  • Platební kartou na pobočce v Praze

Tuto možnost lze využít při osobním objednání překladu na naší pobočce v Praze. Na našich ostatních pobočkách lze využít pouze předchozí varianty.

Upřednostňujeme bezkontaktní platbu. Platba v hotovosti je možná při osobním objednání překladu na pobočkách v Praze a Olomouci. Na ostatních pobočkách je možné platit platební bránou nebo bankovním převodem.

 

Firmy

Pokud překlad objednáváte na firmu (IČ), standardně vám po vyhotovení překladu vystavíme fakturu se 14denní splatností. Překlad lze však zaplatit i všemi způsoby, které nabízíme fyzickým osobám (jsou uvedené výše). Ve výjimečných případech od vás můžeme požadovat také uhrazení zálohy. O tom bychom vás však informovali předtím, než začneme překládat.


Partneři