Expresní příplatek, hra podle vašich not

Určitě se vám to taky stalo.

Dorazili jste na večírek a v rohu místnosti stál jukebox, ze kterého hrála hudba. Přišli jste blíž, že si pustíte oblíbený song, ale zjistili jste, že dřív než za hodinu se ho při množství skladeb, které si už vybrali ostatní, nedočkáte…


 

Pak jste si ale všimli ikonky, která nabízela za příplatek možnost „přeskočení fronty“ a okamžitou akci, tedy řešení přímo pro vás! Na podobném principu, jen v trochu jiném rytmu, u nás funguje příplatek za expresní překlad.

 

Už asi víte, že standardně překládáme 10 normostran textu za jeden pracovní den, 30 normostran do tří pracovních dnů. Pokud vás ovšem tlačí čas a překlad potřebujete mít hotový rychleji, s expresním příplatkem vaší zakázce dáváme okamžitou prioritu a přeložíme ji v horizontu několika hodin.

Chci teď hned zjistit cenu
expresního překladu.

Zatímco „přeskočení fronty“ je ryze jukeboxová záležitost, práce na expresním překladu musí být symfonie pod taktovkou projektového manažera, který ji řídí jako dirigent.

Přiděluje role v týmu, řeší repertoár i výběr nástrojů, hlídá, aby vše ladilo a celek působil harmonicky. Potřebujete-li svůj překlad do druhého či třetího pracovního dne, po potvrzení zakázky ihned začíná hrát orchestr našich překladatelů. 

 

 

Jde-li o první společnou zakázku, pracujeme na založení terminologického glosáře, v případě opakované spolupráce naopak čerpáme z již existujícího, který nám pomáhá hlídat konzistenci překladu. A doplňujeme ho o nová slova. Glosář jsou takové naše noty. Každý náš překladatel je má na stole, jsou totiž jistota, že celý tým hraje podle stejné osnovy až do závěrečného tónu.

 

Díky tomu, že při práci používáme nejmodernější nástroje, perfektně ovládáme klávesy a nebojíme se anglického rohu, máme za sebou 18 úspěšných uměleckých sezon a mezi překladatelskými agenturami patříme k nejvyhledávanějším interpretům v České republice. Naši klienti s námi obyčejně stráví víc než jednu uměleckou sezonu, proto stále pracujeme na tom, abychom jim ze svého repertoáru mohli
nabídnout to nejlepší…

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři