Bowling v Olomouci

Zaměstnanci a naši spolupracovníci, především překladatelé, se sešli ke krátkému předvánočnímu posezení, během kterého si ti odvážnější z nás zahráli bowling.

Po zralé úvaze jsme se rozhodli výsledky nezveřejnit, protože se objevily některé hlasy protestující proti spravedlivému průběhu turnaje – někdo odehrál víc kol než jiní, někomu to šlo a jiným ne, v někom konzumace alkoholu probudila bowlingového démona, zatímco jiné částečně paralyzovala.

Díra v hlavě mi bohužel nedovolila vzít s sebou foťák, takže jediná fotka, kterou se mi podařilo mobilním telefonem pořídit, je poněkud neostrá a nekvalitní.

Během následné diskuze jsme kvalifikovaně probrali rozličná témata, např. převody naskenovaných textů pomocí OCR a jejich následné formátování, úskalí partnerského a manželského soužití, nedostatek kvalitních překladatelů v určitých jazykových kombinacích a závazek některých účastníků operativně se tyto jazyky doučit, užitečnost a ocenění domácích prací, společenský tanec, kvalitu obsluhy a další.

 

Děkujeme všem za projevenou přízeň a těšíme se na další spolupráci.

 

Autor: Václav Baláček

 Komentáře

Comments are closed.


Chci s vámi zůstat v kontaktu

Jak zpracováváme osobní údaje, se můžete podívat zde.