Používání CAT nástrojů považujeme ve společnosti „České překlady“:www.ceskepreklady.cz za klíčový pro zaručení vysoké kvality služeb. Již několikrát jsme zde popisovali konkrétní možnosti využití programu Wordfast, který v současné době používáme. V poslední době bohužel narážíme na jeden nedostatek Wordfastu, totiž to, že podporuje jen omezený počet formátů (především formáty MS Office). Proto jsme se rozhodli začít testovat nový CAT nástroj, který mimo jiné zahrnuje podporu množství dalších formátů (namátkou html, xml, ttx, inx, mif, fm). Díky tomuto programu budeme schopni vyhovět i náročnějším zákazníkům, kteří požadují grafickou úpravu DTP studiem. Řešení zároveň poskytuje funkce pro efektivní správu projektů a překladových pamětí.

O tom, jak velký důraz klademe na používání CAT nástrojů, se můžete přesvědčit „zde.“:https://www.ceskepreklady.cz/prekladova-pamet-a-strojovy-preklad.html

Společnost České překlady využívá CAT nástroje téměř pro všechny překlady. Za zpracování překladu pomocí CAT nástrojů neúčtujeme žádný příplatek ani vyšší sazbu, překladové paměti jsou k dispozici na vyžádání.

Václav BaláčekKomentáře

Comments are closed.