Ceny překladů jsou proměnlivé a závisí na mnoha faktorech, většinu z nich laik ani nedokáže identifikovat a je tak nacenění na nás. I když na vaše poptávky odpovídáme velice rychle, je jasné, že jsou situace, kdy potřebujete znát cenu ihned a nejsme vám k dispozici (víkendy, noci).

Dost možná ani překlad nyní nepotřebujete, jen by vás tak nějak zajímalo, za kolik by se dal případně pořídit, kdybyste ho v budoucnu potřebovali. Patříte-li do některé z těchto skupin, tak pro vás máme ideální řešení!

 

Společnost Memsource, se kterou úzce spolupracujeme, vyvinula aplikaci, která vám cenu překladu poskytne ihned. Nedávno jsme Online kalkulaci nasadili na naše webové stránky a nyní již tedy nejste vázaní na naši pracovní dobu, můžete si vypočítat cenu překladu vašeho souboru kdykoliv a kdekoliv.

  • Šéf vás pověřil objednávkou překladu a vy jste na to zapomněli? Zachovejte klid! Klidně za pět minut dvanáct můžete vypočítat cenu a ihned překlad objednat, jako by se ani vůbec nic nestalo.
  • Píšete diplomovou práci a zajímá vás, kolik bude stát překlad abstraktu? Do minuty víte vše, co potřebujete. A že ho hned neobjednáte? To vůbec nevadí. I tak vyzkoušejte naši speciální studentskou verzi této kalkulace.
  • Píšete smlouvu, ještě jí ani celou nemáte, ale potřebujete se ujistit, že se vejdete do budgetu? Uff, ještě že je tu Online kalkulace.
  • A buďme k sobě upřímní, kdo z vás si občas nezakalkuluje ceny překladů ve svém volném čase? Já tedy rozhodně ano!

 

Ale teď žerty stranou…

Online kalkulace je nová záležitost, na trhu překladatelských agentur celkem ojedinělá a práce s ní nese jistá úskalí. Jedním z nich je skutečnost, že byť plně funkční, stále se jedná o testovací verzi. Nezlobte se tedy proto na nás, pokud něco nebude fungovat podle vašich, anebo i našich představ. Snažíme se vychytat všechny mouchy, ale samozřejmě až skuteční zákazníci mohou aplikaci řádně otestovat. Jsme otevřeni všem vašim návrhům, proto oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, kterou můžete zaslat na kterýkoliv z kontaktních e-mailů.

Chci teď hned vyzkoušet 
ONLINE KALKULACI PŘEKLADU.

Online kalkulačka se dá využít jen na některé typy dokumentů a pouze na prosté překlady, nikoliv na soudní. Zjednodušeně řečeno: měli byste být schopni zkalkulovat jakýkoliv dokument, do kterého můžete kliknout myší a text upravit. Tím myslím textové dokumenty (případně lze text zkopírovat a vložit přímo), tabulky, prezentace. Všechno, co vy editovat nemůžete, aplikace pravděpodobně nepřečte také, tím pádem nebude znát rozsah textu a vy dostanete kalkulaci na 0 Kč. To je sice lákavé, ale takováto nabídka samozřejmě není platná. Zde se jedná zejména o PDF soubory, scany a obrázky.

Pokud bude vaše poptávka obsahovat nějaké takové dokumenty nebo třeba budete chtít překlad vyhotovit expresně, budeme vás kontaktovat jako obvykle na e-mail s upřesněnou cenou, kterou si spolu buď potvrdíme, nebo nepotvrdíme, to už bude na vašem uvážení. V každém případě se vám ozveme. Objednávka je vždy závazná až po potvrzení z naší strany.

 

Samozřejmě paralelně s Online kalkulací je tu pro vás i nadále možnost poslat nám poptávku přes náš tradiční Poptávkový formulář. Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím e-mailu. Takže fakt, že nemůžete využít Online kalkulaci, není důvodem ke smutku, určitě se to poštěstí příště 🙂

 

Autor: Michaela VorlováKomentáře

Okomentujte příspěvek