České překlady


 
 

České překlady mají narozeniny!


Nechce se tomu věřit, ale už je to 10 let, co vznikly České překlady jako společnost s ručením omezeným.

Původně šlo o společný projekt dvou přátel a několika jejich spolužáků, kteří nechtěli překládat jen „doma z obýváku“. A dnes je naše společnost jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů překladatelských a tlumočnických služeb v České republice a s velkým úspěchem působí i v zahraničí.

Přesná čísla o našem všestranném nabobtnání vám přineseme na konci roku, ale už teď můžeme prozradit, že první dekádu na trhu zakončujeme skutečně velkolepě.

Sluší se říct, že všechno pozitivní, co nám oslava našich prvních deseti let přináší, je zásluhou vás, našich skvělých a bezkonkurenčních zákazníků. Děkujeme vám a upřímně vám přejeme, aby i váš pracovní život byl tak úspěšný a pěkný, jako ten náš.

Tým Českých překladů s.r.o.

 

 

Výjimečné zkrácení otevírací doby 24. 11.

Snad poprvé po deseti letech existence České překlady s.r.o. jsme se rozhodli zkrátit otevírací dobu našich poboček. Stane se to 24. listopadu a budeme s vámi „jen“ do 16:00 hod.

Pak se totiž u nás v pražské kanceláři naplno rozjede Den otevřených dveří, na který jste srdečně zváni (občerstvení samozřejmostí!) a následná oslava desetiletého výročí společnosti.

 

Jak objednat naše služby?

V případě zájmu nám, prosím, zašlete dokument k překladu. Nezapomeňte uvést jazyk, do kterého si ho přejete přeložit, a případně také požadovaný termín vyhotovení.

Obratem vám vypracujeme cenovou nabídku a potvrdíte-li nám kalkulaci, ihned začneme dle odsouhlasených podmínek překládat.

 
 
 
 
Překlady

Překlady

Více informací >

Soudní překlady

Soudní překlady

Více informací >

Tlumočení

Tlumočení

Více informací >

Korektury

Korektury

Více informací >

 
 
 
 

Zajímavosti

Budoucnost překladů pro elektronický obchod

Spotřebitelé tráví 72 % svého času na stránkách psaných ve svém rodném jazyce, takže pokud budete překlady ignorovat, výrazně tím snižujete počet lidí, kteří na vaše stránky vůbec zavítají. A co je ještě důležitější, u 72 % lidí je pravděpodobnější, že si u vás něco koupí, pokud jsou vaše stránky v jejich jazyce. Plných 50 % spotřebitelů pak dokonce uvedlo, že jazyk je pro ně důležitější než cena! …

Celý článek naleznete na našem blogu >

 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Okomentujte příspěvek