Byli jsme jedním z pořadatelů B2B NetworKingu

Přes 40 účastníků z různých firem a oborů se sešlo poslední listopadový den roku 2023 v Praze na jedinečném NetworKingu pro B2B klientelu.

Akci pořádaly České překlady s.r.o. společně s Tomášem Řezníčkem a Štěpánem Suským.
A jak to celé probíhalo?


Za České překlady nás reprezentoval majitel Václav Baláček a Zuzana Dvouletá, vedoucí obchodního oddělení, která celou akci s Tomášem Řezníčkem a Štěpánem Suským organizovala. Cílem setkání bylo propojit zajímavé lidi z různých oborů a firem, dodat si vzájemně inspiraci a získat zpětnou vazbu ke svému byznysu. O tom, co je networking, a jaký má pro nás jako překladatelskou agenturu význam, jsme se už dříve rozepsali na blogu.

 

Listopadová akce se konala v prostorách hotelu K+K Hotel Central v Praze. Program měl předem danou strukturu, každý účastník měl možnost se veřejně představit a promluvit ke komukoliv z účastníků.

Bonusem byla aukce kontaktů, v rámci si každý mohl odnést si vizitku někoho, kdo mu pomůže zrealizovat přání nebo vyřešit problém.

 

 

Networking se setkal s velkým úspěchem a účastníci si jej velmi pochvalovali. Všichni se shodli, že se jednalo o inspirující setkání, které jim přineslo nové kontakty a možnosti spolupráce.

 

„Networking byl naprosto suprový. Bylo nás tam tolik, že jsme se ani nestačili všichni prostřídat. Jednalo se o inspirující B2B setkání, kdy si vzájemně vyměňujeme kontakty a možné spolupráce, které nám pomůžou v byznysu,“ dodává Kateřina Sedláčková z Účetnictví Sedláčková s.r.o., která aukci kontaktů vyhrála.

 

 

„Jsem nesmírně ráda, že jsem mohla osobně poznat spoustu nových zajímavých lidí, s nimiž jsem dále ve spojení. Z každého networkingu si odnáším balíček kontaktů, inspirace, aha momentů, možností propojení, zpětné vazby, názorů, zkušeností a osobních příběhů jednotlivců,“ říká Zuzana Dvouletá, spolupořadatelka akce.

 

 

Akce byla mimořádnou příležitostí pro navázání nových obchodních kontaktů a všem, kteří jí svou osobní účastí dali smysl, moc děkujeme. Už teď víme, že si roli spolupořadatele brzy rádi zopakujeme a třeba se na dalším networkingu potkáme i s vámi.

 

Chcete se také zapojit do networkingu a navázat nové obchodní kontakty?
Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám žádná další podobná akce neunikne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Komentáře

Okomentujte příspěvek

 


Partneři