Překlady do angličtiny

Nedělejte kompromisy a chtějte nejkvalitnější překlad textu z angličtiny do češtiny nebo opačně. Zařídíme to. Díky týmu profesionálních překladatelů s různými oborovými specializacemi umíme přeložit téměř jakýkoli typ dokumentu z jakékoli oblasti. Marketing. IT. Právo. Finance…

Proč si objednat překlad do angličtiny nebo z angličtiny právě u nás?

Naši firmu založili překladatelé angličtiny, kteří za sebou mají tisíce přeložených stran, takže proces překladu znají v každé jeho fázi a ze všech úhlů pohledu. Tomu také odpovídají naše pracovní postupy. Všechny česko-anglické překlady několikrát kontrolujeme a provádíme si vlastní interní korekturu. Každý finální překlad, který opustí náš počítač, je navíc podroben speciální QA kontrole, za níž zodpovídá projektový manažer. Patříme k největším překladatelským agenturám v zemi a chceme, aby kvalita služeb a zákaznický servis byli důvodem, proč se k nám klienti vracejí. Jejich zkušenosti si můžete přečíst zde.

Na expresních zakázkách pracují překladatelé v týmech

Tlačí vás čas? Krátké termíny nejsou nic, s čím bychom si neporadili. Urgentní překlady nejčastěji řešíme tak, že k expresní zakázce přiřadíme tým, který spolupracuje, díky čemž je překlad z češtiny do angličtiny nebo z angličtiny do češtiny maximálně efektivní. I za těchto okolností je pro nás kvalita výsledku priorita.

Navíc využíváme speciální CMS konektory, které si přímo z vašeho systému pro správu obsahu (CMS) mohou vytáhnout data a automaticky je odeslat k překladu. Přeložený text poté doručí, kam si řeknete. O bezpečnost nemusíte mít strach, jste to vy, kdo má celý proces pod palcem. Podrobnosti jsme pro vás sepsali zde.

Termíny překladu

Pracujeme efektivně, proto zvládneme expresní překlad
do 24 hodin.

Dodržení dodací lhůty považujeme za samozřejmost.
Ve standardním termínu přeložíme až 7500 slov (30 normostran) do 3 pracovních dnů. Expresní poptávky dokážeme přeložit i za méně než 24 hodin.

 

Více o termínech

Cena překladu

Nejférovější účtování na trhu. Přesnou a neměnnou cenu
znáte již při zadání překladu. 

U standardních překladů vám účtujeme na zdrojová slova. Díky tomu můžeme časem efektivně zohlednit slevu na opakující se texty. Ta je obyčejně s každou další zakázkou větší, úměrně k objemu vyhotovených překladů.

 

Více o férovém účtování


Proč si zvolit právě nás?

Poptejte u nás překlady z/do angličtiny

Jednorázová spolupráce

Poptávka je vhodná spíše pro jednorázový překlad. Pokud uvažujete o dlouhodobé spolupráci, kontaktujte naše specialisty.

Dlouhodobá spolupráce

Zuzana Dvouletá

Zuzana Dvouletá

+420 221 490 444
sales@ceskepreklady.cz

Partneři